شرکت بهین پایشگران سنجش از دور فعالیت خود را در اسفندماه سال 1399 با هدف آموزش و طراحی پروژه های حوزه سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی به صورت رسمی آغاز کرد . این مجموعه توسط آقای مهندس سید حمیدرضا میرنعمتی اداره و مدیریت می شود . ایشان کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی از دانشاه شهید بهشتی و مدرس دوره ها و کارگاه های آموزشی حوزه علوم زمین می باشند . 

بهین پایشگران سنجش از دور شما را در مدیریت و پایش زمین های کشاورزی / محیط های شهری / منابع طبیعی / بلایای طبیعی ( سیل ، آتش سوزی و …. ) / نظارت بر معادن و … همراهی می کند.در واقع ما پلی هستیم بین تکنولوژی و کاربران که تلاش می کنیم به روزترین فناوری ها را با شما در میان گذاشته تا بتوانیم بهترین نتیجه ها و ارزیابی ها برای شما به ارمغان آوریم.

با استفاده از تصاویر ماهواره ای به کاربران به عنوان مثال کشاورزان  کمک می کنیم تا تصمیمات مدیریتی دقیق تری گرفته و بهره وری زمین کشاورزی خود را افزایش دهند.همچنین ما کشاورزان را به ابزارهای مدرن مجهز میکنیم تا بتوانند دقیق تر، مطمئن تر و ارزان تر کشت نمایند و از رمین خود برداشت کنند .

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید

تیم بهین پایشگران سنجش از دور

...................

پیشنهاد ما به شما

تمامی حقوق برای شرکت بهین پایشگران سنجش از دور محفوظ است . 1400